💗 SPIRITUALITA

Nehodnotí vaše myšlenkové schopnosti, ale jen je pozoruje. Učím lidi být vnímajícími plně své okolí a podněty z něj (např. pohyb rukou, gestikulaci, oční kontakt, mrkaní, intenzitu hlasu, vibrace, reakce druhé strany, odsednutí atd.) brát jako informace, se kterými se dá pracovat. A díky nim tak rozvíjet svou individualitu. Ale ne tak, jak vidíte na obrázku. Nebudu vám lhát o vás, o tom, co vidím. Ale rozhodnutí o tom, co chcete být, zda-li dáma nebo pěšák, je jen a jen na vás.


Lidé s vyšším nebo vysokým vhledem o fungování své osobnosti mají také dobré předpoklady být dobří manažeři, vůdčí osobnosti, poradci, ale také přátelé, milenci a partneři. Mají tedy velký potenciál uplatnění sama sebe. Dokáží předpovídat problémy (konflikty) předtím, než se úplně rozvinou, tudíž jim jsou schopni mnohdy i zabránit. Ovládají komunikaci a vyjadřováni, díky kterým rozumí svému okolí a okolí rozumí jim. To je spiritualita v image. MAGIE vzhledu člověka spočívá v jeho schopnosti VYJÁDŘIT svou DUŠI za pomoci svého IMAGE.


K lepšímu poznání se doporučujeme tento jednoduchý TEST osobních hodnot. Je velmi jednoduchý a přitom zajímavý. Jeho výsledky vám přijdou e-mailem a my s nimi pak můžeme společně pracovat při tvorbě vašeho image.


SPIRITUAL IMAGE jsou způsoby života, co přesahují čas. Pomáhat lidem řešit a přijmout základní spirituální otázky lidského stavu pomocí OBLEČENÍ a CELKOVÉHO VZHLEDU:

▬ Proč jsem zde?
▬ Jaká je povaha spirituality?
▬ Jak můžu překonat předurčení z dětství a stát se emocionálně a spirituálně dospělým?
▬ Jak mohu vyřešit svou spirituální, psychickou a emocionální bolest?
▬ Jak mohu přijmout smrt a umírání?
▬ Jak mohu odstranit překážky, které brání ve změně, dojít k přijetí sebe samého jakožto cenného člověka, a naučit se žít vyrovnaný život, v kterém jsem osobně spokojený a v harmonii s těmi okolo mě?


Pro naplnění vašich představ mohu vytvořit váš vzhled podle tohoto systému - a dále vás jej mohu naučit používat systematickým individuálním výcvikem.


Žádné komentáře:

Okomentovat