NEVERBÁLNÍ KOMUNIKACE


ÚSPĚCH je uvědomění si sebe sama v přechodu ze stavu, jak to je, do stavu, jak to má být. Lidé s vyšším přehledem o své osobnosti mají také dobré předpoklady být dobří manažeři, vůdčí osobnosti, poradci, ale také přátelé, milenci a partneři. Mají tedy velký potenciál uplatnění sama sebe ve společnosti. Dokáží předpovídat problémy (konflikty) předtím, než se zcela rozvinou, tudíž jim jsou schopni zabránit. Ovládají komunikaci a vyjadřováni pomocí svého vzhledu, díky kterým rozumí svému okolí a okolí rozumí jim. K lepšímu poznání se doporučujeme tento TEST OSOBNÍCH HODNOT - ZDARMA. Jeho výsledky vám přijdou e-mailem, jsou velmi zajímavé a test je zdarma.

ZÁKLADY neverbální komunikace jsou způsoby života, co přesahují čas. Pomáhat lidem řešit a přijmout základní spirituální otázky lidského stavu pomocí postoje, vzhledu a jejich vzájemné interakce o nás mnohdy řekne více než se domníváme. Pro naplnění vašich představ mohu vytvořit váš vzhled podle tohoto systému - a nebo vás jej můžeme naučit používat systematickým individuálním výcvikem.

Zakládám si na individuálním přístupu při osobním setkání a diskrétnosti. V životě každého člověka nastane chvíle, kdy neví co dál a chce poradit... wizard.michal@gmail.com