RÁNA OSUDU ♥

Někdy nás postihne to, čemu se říká Boží dopouštění. Shořel, dům, odešla žena, kterou jste milovaly, přijdete o všechny členy rodiny při autonehodě...Ať už se stalo cokoliv, znamenalo to jen, že to bylo předurčeno. Nemohli jste tomu zabránit. Když se toto stane v mezilidských vztazích máte jedinečnou příležitost. Buď propadnete svému malému egouškovi a necháte si vyšeptat do hlavy žárlivé představy anebo jiné další ptákoviny nebo pochopíte oba, že jste dostali zvláštní šanci. V takových chvílích pohrom mají lidé tendenci propadnout panice. Prostě ztratit hlavu. To je nepřiměřená reakce a slouží k tomu, aby zavládl chaos, zmatek (ženská nevědomá část člověka dělá prostě bordel větší než obvykle). Dopadla-li tato situace na vás nedělejte si iluze. Změníte se. Je nutné se jen hluboce nedechnout a to několikrát. A pak si dovolit přijmout drtivý dopad této události do vašeho vědomí. Otázka není postavena zda je partner vhodný či nikoliv. Je. Jinak by se vám totiž toto nestalo. V těchto chvílích dostává totiž láska svůj vyšší rozměr. Ve světle toho, co vybublalo na povrch se totiž oba dva máte o lásce ještě hodně co učit. Povede to k většímu si sebeuvědomění si vás jako jedinců. Pokud podlehnete egu i k vašemu rozchodu jako jedinců. Ne však jako jedinečných. To, co bylo bylo, to už nikdo neřeší. Jste nyní nuceni daleko hlouběji zabývat se tím, čemu se říká skutečnost.

Tak co s realitou, když se nám podařilo sundat si růžové brýle?
1. Nepropadnout panice.
2. Nepokoušejte se situaci zlehčovat.
3. Nevzdávejte se, ale nechte ať vám oběma vládne pokora. Síly jež rozpoutaly tento kolotoč jsou mnohem mocnější než si dokážete vůbec představit. To, co nyní potřebujete je podrobný náhled do vlastního nitra. Nehledejte proto v tom druhém obětního beránka. Prostě vlezete i do zákoutí svého srdce, kterým jste se dříve vyhýbali.

Jde o naprostou transformaci a sebe-obrodu. Toto je vaše šance. Nepotřebujete kvůli tomu stát po pás v studené vodě řeky. Nebo meditovat na poušti. Jen se to hluboce dotkne a tento dotyk obohatí váš život, i když vám nikdo neslíbí, že jej budete i nadále prožívat společně. Pokud se tedy rozejdete, pak tato vzpomínka v budoucnu dokáže ovlivnit všechny vaše další vztahy konstruktivním způsobem. Dopad, jak jsem již předeslal je drtivý. Proniká až do nejhlubších vrstev vědomí. To proto, aby vyrovnal sílu nevědomí, s kterou se tento proces započal. Přinese vám spousty prozření a donutí vás k sebezpytování. Projdete si hlubokým vhledem do svého srdce. A mnoho věcí, které se vám zdali být jistým,i se nyní jeví jako značně nejisté. Začnete pochybovat o domněnkách, které jste si za svůj život utvořili. O sobě i o jiných lidech.

To vše totiž slibuje hlubší pochopení. A nakonec si uvědomíte, že to, co jste měli už nikdy mít nebudete. Jistě, máte nyní pocit, že to jediné, co si přejete, je získat nazpět to, co jste měli předtím, ale už víte, že se toto nikdy nemůže stát. Není cesty zpět. To protože jakmile přestanete lpět na minulosti, vaše mysl se začne uvolněně obracet k vyšším věcem. A tou nejvyšší je rozhodně naplnění toho, co vám oběma váš potenciál nabízí. Život. S láskou. MZZ

PS: A víte, že jako panika je stejně nakažlivý smích? Co třeba začít tím, že spolu půjdete do kina? To, co totiž společně vidíte a vnímáte vám může přinést nový základ. Hledejte to, co máte společné. Jinak vám jen zbude to, co vás nakonec rozděluje.

music: CIVIL WAR - http://youtu.be/WfzRlcnq_c0

Žádné komentáře:

Okomentovat