Jak se nám bohyně a bohové lásky zdegradovali sexem.

foto: Jan Saudek - www.saudek.com
Být dneska duchovním člověkem je velká móda. Mnohokrát nic, tedy nicota, prázdno či nirvána skutečně umořilo osly. Myslím tím nás obyčejné lidi, kteří si už nemohou dle libosti ani zasouložit, natož pak v klidu zašukat. 

Jelikož obyčejný pohlavní styk vykonány za účelem uvolnění sexuální tenze, je dneska pomalu trestný čin a podvod na posvátnosti života..

Pokud není totiž váš sexuální život pod starostlivým dohledem sexuálního kouče, který např. vaší partnerce trpělivě vysvětlí vaginálního mapování, neboli, jak říkají bratři Moraváci: "tož zmastil ju piču", jste v podstatě odpadlíkem. Jste heretikem. Tedy kacířem.

Taktéž mají ve vztazích přednost partneři, kteří za sebou mají nejmenší 10 let jógy, a nespočet tantrických zážitků. Nedávno mi jeden "přízemní" chlapík říká: ty, co je to ta tatra? To je, jak se šeci výlezů na sebe a osahávají sá? Tož ta moja mně na to zvala, ale co to do piče vlastně, je? A dlouho nemohl pochopit, proč se svíjím na zemi v poloze stočené kobry, a škytám smíchy.

A teď dost srandy. Teď chci jako ta kobra vztyčit tělo, plivnout jed a uštknout. Tedy infikovat vaši mysl.

Celá jedna generace, dnešních 30 - 40 je uhranutá sexem. Ročníky 77 - 87 byly silné a taky silně traumatizované. Byla to totiž první generace, jejíž morálka, šla do kytek. Je totiž zcela infantilní. Nedospělá. Neměla žádné přechodové rituály. Se sexem začala už kolem 13 - 14 let, aniž většina z nich tušila, do čeho se vlastně namočila jejich vagína či penis. Energie uvolněná tímto jejich jednáním nebyla nikdy jejich tělem zcela transformována do energie sloužícím mu k užitku. Tak, jak to děláte při skutečném sexu. Nevedla nikdy k jejich rozvoji. Ale zpřetrhala doslova veškeré neuronové spoje v jejich, které by jinak člověka varovaly, ať nic, ani sex nepřehání.

Děti zastydlých rodičů, co nemohly dlouhá léta nic, najednou mohli všechno. Neměli omezeni. Chtěli se sdílet se všemi a se vším, co bylo možným objektem sexuálního zájmu. Když se jich zeptáte na počet partnerů, tak přiznají 2-3, pak si vzpomenou jen na dalších 10-25, s nimiž, ale v podstatě spali omylem jen jednou. Kdo by to taky věděl, když byl zkouřenej a sjetej pod obraz.

Kolik má kdo partnerů je jeho věc, ale je kouzelné mrknout se na to, co z toho vzniklo. Mnoho z těchto sexuálních sasanek se nám posléze transformovalo do jakési podivné askeze. A to esoterních Román tyček.

Jelikož tato generace prožila plodná léta pro vývoj vztahů šukaním pro nic za nic a pokud jdete-li spát k sousedům na trojku, se pak strašně divila, že je druhý den doma nikdo nečeká, musela zákonitě dojít k nějakému rozhřešení. Sorry jako. Vystřízlivění jim právě probíhá. Doslova totiž promrdali čas určený k možnému založení vlastní rodiny a pevného partnerského svazku. Jejich vztahy jsou deprese, deziluze a samota. Protože se k ničemu nikdy neupnuli, nezavázali, neměli k ničemu vztah. Stali se vlastními ničemy, ničíc spektrem deziluzí celou kulturu své doby.

Roztrhané buňky v těle, promachrované zpěvem stoupající kundaliny, kterou se rozhodli probudit ze sna, jsou nyní jejich realitou. Nejsou si schopni vztah založit, natož pak i udržet, obviňující ze všeho ty druhé, snaží se nyní nastolit, z počátku článku, popsaný extrém. Jsou svatí. Píší tuny mravokárných pouček, stěžují si na to, že je nikdo nechápe, je jediné osvícené, takže snadno dostanete dojem, že jejich sexuální partner by musel být nejméně Ježíš nebo Mohamed či Buddha. A proč?

Inu, když děláte něco bez srdce a bez hlavy, s použitím mnoha urychlovačů omamné extáze na které se rychle stáváte závislými, tak výsledky jsou po proběhlé noci zase někde s někým jiným, hlava v dlaních a nechuť se na sebe i dívat v zrcadle. A jelikož, svou sexualitu nemohli považovat za špatnou, projektovali ji. Do nevědomí. Zbavujíce se své viny za rozhodnutí, kterých mohli a mohou jen litovat. Dovedla je až k brutálně fanatickému posednuti esoterickou romantikou. 


Stalo se to jednoduše - prostou projekcí a potlačováním. Projekci ovšem musí předcházet skutek – chtěl/al jsem si zasexovat - jinak by nebylo, co projektovat. Neboli: nesnesl-li jejich skutek světlo vědomí, muselo být vědomí tohoto skutku velmi silně potlačeno a skutek sám popřen. A nebo musel být z téhož skutku obviněn někdo jiný – čili tento sexuální akt musí být projektován - aby ten, kdo ho uskutečnil, zůstal na své etické úrovni, odpovídající stávající formě společenské morálky. Známý to vtip, jak přijde žena z vyšetření domu a říká manželovi: "Franto, vidíš, nejsem kurva, nemocná jsem...".

Jednoduše řečeno: sám ve špíně podvědomě pošpiním všechny kolem sebe, stáhnu je k sobě do bláta, abych se nevyčlenil, aby na tom byli všichni stejně špatně." = tak to je projekce.

Potlačování a projekce jdou ruku v ruce vedle sebe. Je-li co potlačovat, je také co projektovat a obráceně. Bylo to sexuální jednání tohoto typu, které vedlo ke vzniku pro ně nyní nedostupného podvědomí. Když totiž vědomí jejich mírně závadného skutku ohrožovalo existenci jejich já, coby subjektu. Pokud byl skutek natolik vážný (například podvedli partnera, když se s ním už tzv. "nemohli normálně bavit", že pouhé jeho uvědomění ohrožovalo jejich existenci, byl tento "zážitek"potlačen pudem sebezáchovy do nejhlubší možné úrovně, a tou je jejich nevědomí. Že projekce a potlačování jsou ve své podstatě lží, snad není nutno příliš zdůrazňovat. A oni lžou nejprve sobě, protože chtějí zachránit sebe za jakoukoli cenu, a pak se naučí lhát i ostatním.

A tak romantika nastoupí vždy, když by lidí chtěli šukat, ale nemohou si to, sami sobě dovolit a přiznat. Vyhnat do nevědomí ten pocit rozkoše, ano? Jít s ním za partnerem a dát jemu i sobě sebe jako dar. Proč? Nesnáším své tělo, když ho mučím drilem v posilovnách a nebo relaxačních centrech. Nedovolím si totiž přiznat, že jsem tělesný a tedy i sexuální tvor. Naopak. Hledám jen abstraktní souznění dvojplamenů. Bez hmoty. Neumím partnerovi říct, co by se mi líbilo, protože před ním nechci vypadat blbě. A tak se nám generace Ý stala sexuálně zdegenerovanou. Protože sex jako intimní komunikace mezi partnery dnes slouží jen k předvádění, kdo vydrží déle souložit a taky ke komunikačnímu manipulování a vydírání, povětšinou mužů. Aby byl po ruce dostatek "můžu" k Vy - díraní. K opracování toho, s čím se jim moc nechce hýbat... Já chci, abys chtěl ty.  Jo, to říkala už Eva Adamovi. 
Tedy ona mluvila o jablku, samozřejmě. A kde máme díky tomu ráj? V pdachu :).....

Vždyť ona generace Y dokonce začala používat sex, co by zbraně proti druhému pohlaví, které jí přeci nikdy neuspokojilo, i když byly tři a tak ji či ho raději potrestám za to, že mne citově nenaplnil. A tak se sexuálními nevěrami, začli ohlašovat konce vztahů, ale tak se také stalo, že takovýmito stálými sex ataky aneb čum na to - ukazují ti, s kým teď spím, i s video ukázkou na Facebooku. Zhrzený milenec si zase natočí partnerku na mobil při aktu lásky a pak zhrzeně prdne video na sex server. Výsledek? Mnoho osob při sexu nemůže dosáhnout orgasmu, i kdyby se usouložilo. Bojem, Bohem, za svobodu a ještě Osho s individualitou, nabízející radost a mír v každém doteku. Pak si přečtěte, proč to Osho všechno psal. Psal romanticky, šukal v reálu. 

Jo, aby a si zašukal. Jednou jsem omylem vyslechl hovor několika hárehárajicich sršňů, protože dle jejich popisu jedné soboty neděle v ašramu, když guru odjel sít lásku po lidech, by si mohli klidně mohli z fleku založit swingers club. Ale všichni si to odůvodnily jako meditační cvičení. To sem byl sám překvapenej, čemu už se dneska neříká meditace.

Je skórem neuvěřitelný boží tik, kolik spolku bohyň a bohů běhajících s vlky i kopřivami tu máme. Ale v podstatě si akorát nikdy nikdo z nich neřekl dospělé, co vlastně v sexu chce. A jelikož je sexuální energie, určena k transformaci, ale tu nikdo z nich nechce v sobě podstoupit, vytvořil se kult romantika 11.1. Jednou za rok si švihnout a pak to budou pohoršeně, protože je k tomu on svedl, oni nic, pak to budou partnerovi zbývajících 11 měsíců mandelit, ó hlavu.

Sex se stal vyjádřením lásky. JAKO lásky. A asi proto je Indie první v počtu znásilnění nezletilců na světě. Zamyslel se někdy někdo vážně nad tím, jak je možné, že naše populace věnuje velkou velkou příchylnost právě Indické kultuře? Kdyby se totiž tato vyvíjela k tomu, aby transformovala společnost do soucitu a lásky, mělo by být vyjádření postavení ženy jejím jasným obrazem. A jelikož není, tak komu tím svou životní enegii tato sexuálně zneužívána generace vlastně věnuje? Aúúúúúm....

Jo, jistě takhle soudit je jednoduché, ploche, machistické, řekněte si, ale pokud někdo neuchopí svou sexualitu sám, tak existuje řada astrálních sil, které to tady, milí boží a božině, učiní za vás. A tak tu máme mír, lásku, splývání pejsků a kočiček, okurků a mrkviček. A taky nárůst pohlavně přenosných nemocî, srovnatelný s expanzí syfilis, po první světové válce.

Všichni jen hovoří ó lásce, ale realizovat ji nikdo do slova svým tělem nechceme. To je totiž moc práce. Odpovědnosti, starostí. Jo a my nejsme vašimi otrokyně a BDSM sem na ně úplně zapomněla, no na máme dneska gender. Jsme úplní tmaví andělé a vesmírní thotó. Jsme tak chudě svobodní a individuální a tak se nabízíme nazí na Facebooku a sociálních těch..sítích v domnění, že se něco uloví. Vždyť proč by jinak měli obrovský ohlas vždy jakékoliv polonahé fotky doplněné "krásnými" myšlenkami? Jsme spíše chudí duchem, omylající do zblbnutí své poloopravdičky, abysme sami sebe přesvědčili, že jsme si to svou neřízenou touhou, pěkné pěkně posraly. A mimochodem, co anální sex? Hmmm, no ale to udělali soudruzi z NDR někde opravdu chybu.

Jednoduchá rovnice. Generace Ý je v háji. Neumí šukat a díky nervové soustavě, která je rozhašená, jak rikša v Dillí v pravé poledne, se těžko orientuje v sobě, natož ve světě. Jistě. Sdílení. A co z toho degenerace má? Volnost? Rovnost? Bratrství? Lásku? Soucit? Schopnost milovat? Vy to snad někde kolem v realitě vidíte někoho praktikovat?


Jo mnoho lidí dneska uteklo do sekt a náboženství, jako že jim to bud dá důvody buď se zcela otevřít nebo úplně zavřít. Spíše s nimi manipuluje církev a oni s ní a mezi sebou sebe navzájem. A na začátku vstupu do sekty jsou nerealistické požadavky na mravní čistotu, bezúhonnost, askezi atd., kteréžto prakticky nelze v podstatě splnit. Tím se vytvoří syndrom viny. A jestliže podlehnete výčitkám, že tyto požadavky nesplňujete, máte zaděláno na tvorbu a následné prohloubení svých vlastních duševních poruch – tj. máte velmi dobrý důvod potlačovat a projektovat svoje "hříchy." Očišťovat je skrze rituální soulož s guruem, který takto oznámí všem svým ovkyním, že ona je ta pravá a jedinečná šakti. A on má postaráno o zábavu, šetří díky svému upírství svou životní energii na úkor jejich a ony mají jen to, čemu chtějí věřit. Nic víc. Posednutí, závislost, manipulace. Když to přežijí a z pekla se dostanou, snadno podlehnou dojmu, že zlo se splácí zlem a i když vykřikují na fcb profilech hesla o lásce, činí druhým zlo ve formě nenávisti, s kterou rozjebou jakoukoliv harmonii, která se jim jen přiblíží na dosah. 

Když totiž jejich nesoudící huba, odhazuje to ošklivé a neposlouchající tělo v dáli, zahalující se do hávu čistých slov, při nichž nesmíte říct ani slovo "díra", abyste nebyli obžalovaní tribunálem spravedlivých srdcí za sexuální dehonestaci jejích čistých skutku a myšlenek, to se pak těžko navazují jakékoliv vztahy. Když vás váš druh, na základě vlastních hříchu, podezírá od počátku vztahů z nevím čeho, ale sám si udržuje falešné profily na fejsu i na seznamkach? Aby se mohl podívat bokem jinam a při tom vás kontrolovat, aby se neřeklo? Co kdyby byla pšenka zelenější, že? Neschopnost se oddat čemukoliv plně a do hloubky, je dovedla jen k souložení, nikoliv k milování, i když oni dneska píšou básně o tom, jaká, že jsou to vlastně esa? V čem? V podvodech? Ve lžích? V zneužívání vlastní moci tím, že s ostatními manipulují tak, že raději otevřou kundu než hubu? Zastrčí penis, to ať to máme genderově vyvážené...

Další generace, snad možná pochopí, na příkladech těch divných bezdětných strýců a tetiček, že zahrávat si, můžeme, až když se naučíme hrát spravedlivě. A ne jen hrát si s pravidly. Která sme si ohnula podle toho, že sme si chtěla zašukat a nikdy sme si to sami sobě nepřiznali. Upravilo se nám tím totiž i naše ️. Které kdybychom skutečně měli tam, kde má být, nebyla by dnes generace Ý v pí.., pardón, v paži...

A nebylo by tolik zlomených srdcí pro sexy závislost jejich nenaplnitelnych nádob. Jo, hindu se nádoba řekne kunda. A je úplně jedno, jestli je od holky či kluka. Ty jejich, té generace Ý zůstali totiž i v sexu líní. nedovedli totiž nikdy energii z sexuálního centra až do srdce. Protože to by dneska totiž nemohli sobě i druhým dělat to, co dělají. Jsou liní. Krucaj líní. Ale mají kundaliny. I s požehnáním.

A na to my ostatní čumíme, jak andílci ve vokně. Nebo ve vitríně?


MZZ - s použitím materiálu z internetu

Foto: Jan Saudek - www.saudek.com

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

PS: Co s tím? Jestliže člověk usoudí, že tyto podmínky života v realitě jsou pro něj nesplnitelné, ocitne se mimo hrací pole se svými omezenými názory a přesvědčením odpovídajícím poruchám společenského vědomí. To jest stane se raději romantikem. nedospěje. A když tyto podmínky splní, začne se rychle vnitřně čistit tak, že přestane být kompatibilní s astrální temnou polaritou, která ho opustí. Ale tato temná polarita, jakožto shluk elektromagnetických kvant, nejen že nese sebeuvědomění dotyčného subjektu, ale rovněž FORMU člověka a ono vnější - tedy hmotné, pudové sexuální JÁ, neboť z něj povstala. Ale v době, kdy se tak stane, člověk zpravidla ještě nemá zbystřené smysly za hranice viditelného spektra záření, a proto toto oddělení nebo odtreění od těla své temné polarity nezaznamená. Pokud je vybaven smysly schopnými tuto událost vnímat a vidí ji, vysvětluje si ji jinak. Později se s tímto svým výtvorem setká, a aniž ví, že je jeho výtvorem, a jako pro sebe křišťálově čistý člověk, s ním začne bojovat. Za blaho lidstva. Za bodíky do karmy. Takto i ti nejlepší vytvářely démony a ne vždy jim svitlo, že bojují sami se sebou. Tak i Buddha Gautama při setkání se svým démonem, řečeným Máró, mu říká: "Odstup, ty zlý!"

Kdyby nebylo zla, nebylo by dobra. Kdyby nebylo zrození, nebylo by smrti. Kdyby nebylo světla, nebylo by temnoty. 

Hledání univerzální harmonie vždy vyžaduje čelení polaritám. Živelná radost a zábava bývá střídána stresem a pochmurností. Kdo hledá harmonii a pohodu, vždy dospívá k poznání, že harmonie nelze dosáhnout jinak než cílenou integrací polarit. V uvedeném příkladu tedy subjekt postižený pochmurností do oné vloží prvek radosti z vlastní vůle – a tím je dosaženo vyvážení. 

Tento postoj znamená přijetí obou prvků: "Přijímám svoji depresi a přijímám svoji radost a z vlastní vůle oba prvky integruji." Tím, že temná polarita nebyla tzv. projektována, neboli promítnuta jinam, do okolností, do prostředí, do kolegů - tím, že nebyla odvržena, bylo dosaženo okamžité spravedlnosti. Kdyby odvržena byla, musel by dotyčný splácet dluh (tzv. karmu) v budoucnu, aby spravedlnosti bylo učiněno zadost. 

Přijetím temné strany bytí se subjekt rovněž vyhne vytvoření tzv. démona prahu, který je projekcí souboru vyloučených a nechtěných prvků či kvalit. Tím se rovněž vyhne celoživotnímu boji se sebou samým. 

Stejný vzor platí pro entity, jež se procesu spásy účastní. Světlý původce temné entity by v těle subjektu uskutečňujícího proces tzv. spásy, měl automaticky tuto temnou entitu integrovat a vyvážit. Nebo by ji měl vyvážit ještě dříve, než se dostaví do těla subjektu. Neboť jen tento postup lze označit jako spravedlivý.

Praxe: Jakmile se dostaví napětí určitého druhu, jako např. emoce, pohnutí, popud, nutkání, zjistíme, o co jde, a hledáme protiklad. Potom z vlastní vůle tento protiklad vyvoláme a spojíme se samovolně dostavivším se napětím. Takto harmonizujeme nežádoucí napětí namísto projekce a potlačování. Tak lze harmonizovat cokoli – žár chladem, temnotu světlem atd. Rovněž lze harmonizovat třeba sexuální touhu. Láskou. Přijetím, ne oddělením.

Jestliže se nepodaří určit charakter nebo původ napětí dostatečně přesně, použijeme přibližné protikladné kvality, dokud napětí nezmizí. Např. na smutek a depresi lze použít představu světla, aniž je ona přesnou polaritou prožívaného stavu.

Uvolnit napětí, uvolnit napětí, uvolnit napětí. 

Ve smyslu osobního růstu jde o zvedání tzv. hadí síly, tedy sexuální síly, z nejhlubšího místa v těle - ze dna pánevního do trupu, potažmo do hlavy. Sexuální síla musí být ovládnuta tak, aby dlouhodobá abstinence nečinila potíže a nevyvolávala anomálie v chování subjektu. Toho lze dosáhnout především poznáním sexuality a pěstováním a integrací charakteristik druhé sexuální polarity. 

Jakmile je pomyslný bod nula ve smyslu sexuálního puzení dosažitelný bez poruch, které nesprávné zacházení se sexualitou vždy provázejí, je možné přikročit ke koncentracím do spodní části trupu. Sexualita se probudí nad pomyslný bod nula a nechá se projít jako síla skrze tzv. duchovní srdce - tím se transformuje v laskavost. 

Jestliže při takovém probuzení sexuality dojde k nezvládnutelnému sexuálnímu puzení, je nutno začít od začátku a pokračovat tak dlouho, až je výše popsaný postup možno uskutečnit.

Při účasti na procesu transformace či spásy objektivních entit je vhodnější pojmout jako nejhlubší místo v těle chodidla, do nichž se mohou umístit opěrné body pro koncentraci – tak se přemístí vědomí jako fyzikální kvalita do nohou. 

Entity, které se procesu spásy účastní, jsou tímto opatřením nuceny vcházet nohama. To je velmi vhodné, pokud jsou zatíženy nežádoucími kvalitami. Tyto kvality je totiž možno v chodidlech proměnit v teplo nebo v ohnivý živel tak, že subjekt do trupu dobírá čistší energetická kvanta a nežádoucí kvality jsou v chodidlech spáleny. 

Jsou-li nežádoucí kvality dobrány přímo do trupu, způsobují zbytečné utrpení, zpravidla zažívací potíže a bolest srdce. 

Rovněž je tímto způsobem chráněna hlava, při jejímž obsazení entitami zatíženými nežádoucími kvalitami by mohlo dojít k duševním poruchám různého typu, nebo k zatížení depresemi, otupělostí, pocitem tlaku apod. 

"Plnění" entit kvalitou lásky je vhodné, neboť ty, které uniknou a opět se vrátí, navrací rovněž tuto kvalitu, pokud jsou způsobilé tuto kvalitu nést. Tím je subjekt chráněn proti přílišnému zatížení.

Praxe: Nejprve je nutno akceptovat vědomě animalitu a tím i sexualitu. Na jedné straně jsem zvíře – na druhé dobře sebe si vědomý člověk. Tyto protiklady integruji: přijímám potravu jako zvíře, vylučuji zbytky potravy jako zvíře, rozmnožuji se jako zvíře, mám genofond jako zvíře, jsem zvíře! Toho jsem si dobře vědom, stejně jako jsem si vědom těla, které je pohlavně vzrušitelné, vylučuje výměšky žláz atd., proto je neproklínám.

Pohlavnost není hřích. To je zhoubné učení katolické církve. Pohlavnost je vyjádřením polarity. Polarita je vyjádřením vůle Ducha. Pokud je pohlavnost hřích – je hříchem především Bůh. Představuje přece potenciál polarit. Pohlavnost je problémem jen v tom smyslu, že přenáší projektované a potlačené vědomí zločinů skrze gen na další a další generace prostřednictvím nevědomé složky vědomí – proto tolik duševních i fyzických poruch. 

Jakmile je akceptována animalita, je nutno sexuální energii ovládnout. Jsme produktem sexuality, jsme vyjádřením sexuální energie, jinou energii nemáme k dispozici: jak se neuzavřít do bludného kruhu, chceme-li sexualitu zapřáhnout tak, aby se z nevědomé tažné síly stala služebníkem pro uskutečnění cílů vědomých? 

Nikoli askezí a potlačováním lze sexualitu ovládnout bez patologických následků, ale hrou. Tato hra je dobře popsána v Tantře lásky - nejprve je nutno sexualitu probudit na nejvyšší možnou míru, aby se člověk s touto mírou seznámil a aby poznal puzení jako puzení a nesublimoval toto puzení kamkoli jinam se sebeklamem, že např. jeho charitativní činnost nebo politická, vědecká, umělecká, podnikatelská, lékařská kariéra nebo dokonce duchovní vůdcovství je v přímém protikladu s pohlavností, ačkoli podle pravdy je tomu právě naopak.
Toto probuzení může zprostředkovat partner nebo svépomoc - podle toho, v jakých okolnostech se dotyčný právě nachází. Pokud partner nemá shodný ideál, nebo nechce dosáhnout stejného cíle, je lepší probuzení svépomocí – v tom případě by totiž partner usilujícího stále stahoval na úroveň animality neovládnuté. 

Jakmile jsou kvality sexuality na úrovni motivujícího napětí vědomě dobře rozpoznány úplným sexuálním probuzením, je možné přikročit k termínované sexuální abstinenci – buď časovým intervalem, nebo termínem určeným dosažením vnitřního klidu harmonizací protikladů – tento termín je lepší. 

Je vhodné tento postup opakovat tak dlouho, až není pochyb o tom, že sexualita byla poznána ve všech nuancích, a v nich také ovládnuta. 

Potom je možno přistoupit ke cvičení, při němž se po dosažení klidu sexualita vlastní vůlí probudí nad pomyslný bod nula, a tím se tzv. hadí síla donutí se vystoupat trupem vzhůru. Toto cvičení se opakuje tak dlouho, dokud sexuální síla neprojde tzv. duchovním srdcem, které se nalézá přibližně mezi sluneční pletení – solar plexem - a skutečným srdcem, tzv. tajná čakra vadžrahára. 

Teprve transformace sexuality učiní z člověka tvora, který není motivován evolučními prvky – žravostí a chtíčem. A protože tento postup umožňuje právě ovládnutá sexuální energie, která je zapřažena k dosažení vědomého cíle, je možné tvrdit, že takto člověk překonává sám sebe, jakožto ztělesnění sexuality.

Ať se nám to daří. ♥