PSYCHOMAGIE - KVĚTINOVÁ HALENKA 🌼 🌸 🌺

Veškerý život člověka doprovází symbolika. Jedna klientka přišla s problémem, který chci popsat, jelikož se domnívám, že je velmi častou součástí problému zvaného denní snění v němž prožijeme nevědomě často celý život.
Problém se týká symboliky vzhledu a tím, co neustále vytváříme kolem sebe nevědomky za přání, které vesmír kolem nás chca, nechca, musí realizovat. Jelikož, když se oblékneme, vzniká akce a na naše oblečení tak musí z okolí vzniknout i následná reakce. Když jsme se spolu s dotyčnou dámou dostali hlouběji do problému, řekla mi v prvotní reakci, že kdyby tohle o sobě věděla dříve, nevytáhla by paty z baráku. 
Proto pozor, informace zde zveřejněné nejsou určeny k hodnocení jiných, nebo snad jejich šuplíčkování, nejde o to někoho nějak dehonestovat či podobně. Jde o to, že obrazová, vizuální řeč našeho oděvu, vyjadřuje to, jak chceme, aby se k nám ostatní chovali. A vizuální znamená, že je spjata především s pravou hemisférou, která je odpovědná za zpracování smyslových vjemů, tedy i obrazů. A tato hemisféra není ta chytrá. To je ta opačná. Čili když ukážete obrázek, reaguje. Hemisféra, jenž činí miliardy úkonů během setiny vteřiny, ale která je nevědomá. My o tom, co za nás vyjadřuje nevíme a netušíme. Můj malý seriál bude mít za cíl, toto trošku demaskovat.
Takže zpátky k mé klientce. Znám ji řadu let, dnes sličná padesátnice, za kterou mnohý muž ohlédne. Celý život trpěla konflikty s muži. Konflikty, které byly různého charakteru. Když s tím vším jednou přišla na kafe a na poradu a chtěla zkusit řešení pomocí určení svého image archetypu a následného přestrojení, něco tam nefungovalo. Neustále sem se dozvídal, že se vše událo dle mých instrukcí, ale... A když napětí i mezi námi dosahovalo vrcholu, napadlo mne se s ní neplánovaně sejít. Šel jsem za ní do práce. V ní jsem ji nachytal s květovanou blůzkou. A bylo osvětleno. Tedy aby bylo jasno...
Ona od počátku svého života milovala květiny. Což to samo o sobě není nic divného. Milujeme je všichni. Ale jejich vypovídací funkce ve vzoru našich oblečení je někde úplně jinde. Spokojme se nyní jen s kusou informací, že ona dáma, byla vždy spíše konzervativního charakteru, neprovokovala vzhledem, ale vždy silně toužila po tom získat pozornost.
Sbírka jejich květinových halenek byla neuvěřitelné. Sex ve městě jich tolik nenasbíral, ani za celé první 4 řady. Květ jak víme, je z biologie šesté třídy, pohlavní ústrojí rostliny. Co asi může znamenat v oblečení lidí? Jednoznačné sdělení, že dotyčný, dotyčná chce opylovat? Neboli informace určená širokému okolí, aby vyvíjelo ono tuto svou aktivitu vůči subjektu. On přeci žádnou aktivitu v tomto směru vyvíjet nemůže (díky křesťanské výchově i stále prudící matce, jenž byla sice už dávno pod drnem, nicméně v mysli stále přítomna svými příkazy a zákazy). Jsem za dámu (neboli hlavně žádná zjevená sexualita), se stalo jejím životním heslem. Vznešená, s nadhledem. Neuchopitelná. Svobodná. Silná. Individuum. Na první pohled osobnost sama bez poskvrnky, bez jakékoliv postranní smyslnosti. Kdo by taky kytky podezíral ze sexu, že?
Ten druhý vjem byl bohužel trochu jiný. V jejím nevědomí se její prožívání sexuality v jejích emocích = jako ozdoba a vzor trupu, kde později neustále květy a materiály s tímto potiskem preferovala i když nebyly vůbec trendy. Čili její vnímání se omezilo vždy jen na velmi úzké vjemy, které se ani neodvažovala přiznat sobě, natož někomu jinému. Pokud měl proběhnout sex s partnerem, bylo to většinou z donucení partnera. Tím se dala aktivně zvětšovat její matkou přenesená nenávist k mužům a současně vnitřně romanticky toužit po muži, který by ji dovedl k orgasmu. K naplnění. Její přání hlouběji a dál, jen dál, bylo celkem vypovídající. No a pokud se vám to nemůže v reálném životě vyplnit, oddáváte se snům. V nevědomí se tak nahromadí energie chuti na sex, která se v nestřežených okamžicích uvolňuje. A vždy, když je to nejméně očekávané i vhodné. Její eskapády, které mi popisovala byly většinou nijak zajímavé a ani život nijak obohacující vybití, které ji muži zprostředkovali, pokud se dotkli její baterky na správném místě. A ona se tím více a více cítila ve vleku sexu, jemuž se na druhé straně stejně neúspěšně pokoušela vzdorovat. Podvedla všechny své partnery.
Výsledek? Nechuť se vyjádřit k mužství v sobě, nepřijetí vnitřního natož pak vnějšího muže, po určité době spokojenosti jej pronásledovala namísto, aby jej následovala, takže tři rozvody a ani jedno dítě. Její halenky neustále zvali a vábily další a další samce a to i tehdy, měla-li legitimně nastavený život ve vztahu. Tím podvědomě rozhazovala samce, s nímž zrovna byla. A její nespokojenost, časem přerostlá v neuspokojitelnost byla stále více a více podporována jejími halenkami. Srdce chtělo prožívat ten okamžik sounáležitosti těla, srdce i mysli v naplněné v jednotě dvou těl, ale nikdy se jí to nevyplnilo. Jelikož tím, že neustále vytvářela tlak na okolí ohledně plnění svých v podstatě pubertálních snů – poperte se o mě, šohajové, tak v následné budoucnosti, chtěla stále více, silněji a dále. Výsledkem posledního vztahu bylo i fyzické napadnutí a týraní partnerem, který ji udělal vše, co ji na očích viděl. Ani potom ji nic nedošlo. Partnera odsoudili za ublížení na zdraví.
Pokud na sobě 40 let neustále zdůrazňujete svou touhu po sexualitě, jenž chce dovést k naplnění, máte celkem dvě možnosti. Buď jít na faru a tam dole si to zazdít a nebo se zastřelit. Ona naštěstí nechtěla ani jedno. Štěstí bylo i to, že už neměla kam couvnout s výmluvami a když sem ji odchytil v její velmi konzervativní, pracovní roli, s jejími srdcervoucími kvítky, udělal jsem celkem drsné rozhodnutí. Vylákal jsem ji na kávu. Následně jsem ji pozval se obléknout do košile s podélnými proužky v nedalekém butiku a její květinku sem ji sebral. A odešel jsem. Těch jmen, co jsem si vyslechl v telefonu bylo hodně. Musela si ji však koupit a šli jsme nasupeně do práce. Květinová halenka mi věřte nebo ne zbyla. Už ji nikdy nechtěla ani vidět. Během odpoledne si totiž sama všimla, jak se k ní začali spolupracovníci jinak chovat.
Nezahrnovali ji sladkými kecy, jako opylovači sedajíce květu na pestíky a bliznu, ale jednali o řád rychleji a jednodušeji. Pragmatičtěji. Ona měla rychleji hotovu práci a mohla po několika letech odejít z práce dříve... tedy v přesně danou dobu, což se jí už asi deset let nepovedlo. Změnu, kterou tato pouze dobře zažitá psychomagie vyvolala, byla úžasná. Našla si celkem rychle partnera, který ji dokázal zvládnout vedle sebe, co by silnou a respektovanou ženu, a ona poprvé ve svém životě pocítila i opravdovou rozkoš fyzické lásky, o které dosud jen snila. Pokud něco přijmu, pak taky i dostanu. A pokud neustále něco odmítám, dostanu to též. Odmítaného největší krajíc. A ona dostávala facky od svého sexy života stále. Teď najednou, nebylo co fackovat. život se totiž před ženou i mužem, kteří jej berou na vědomí drží sám na uzdě.
Květiny z její skříně nezmizely, nemyslete si, ona je nosí stále dál. Jenomže nyní už hrdě zavěšená do svého partnera i bez něj, oznamujíc svými květy všem kolem, že je ženou, jenž dosáhla v životě naplnění. Protože se změnilo to základní. Pochopila. To základní zůstalo, květ se vzorem evokujícím sexuální jednání a chování. Změnila se však její původní nespokojenost a neukojenost. Změnila se z pubertální dívky, v jejímž područí coby nevědomého snu, přežívala skoro 40 let do ženy, jenž dospěla k rozhodnutí se přijmout. Taková jaká je. A tomu se říká dospět, až potom onen květ totiž ztratí svou zvací charakteristiku, ale přinese spolu s vámi i to evangelium. Nese zprávu o tom, jak je ona bytost šťastná a spokojená. Protože věřte mi, nyní už jen kvete. Doslova. S láskou. MZZ

Žádné komentáře:

Okomentovat