SEXUALITA SRDCEM ♥

Sex není problém. Problém je v tom, proč ho provádíte. Většina z nás to ani netuší. Debaty nad správným počtem sexuálních partnerů mne včera přinutily se nad tím trochu více zamyslet. 

Někdo bere sexualitu jako zdroj moci. Moci s kterou se rád chlubí i ukazuje. Jak si vysvětlit facebookové profilovky, které v mnoha případech více odhalují nežli zahalují? A tyto ženy se pak diví, že jim ti chlapi píší takové ty samé neslušné věci. Jestliže si na profilu nechám sexy obrázek z dovolené s bývalým přítelem ještě rok po tom, co jsme vdaná, asi to o něčem svědčí, že?

Mnoho žen i mužů si dneska ze sexuality dělá zdroj moci a manipulace. Jelikož jim nikdy nikdo neukázal a nedotkl se jich s láskou, ale s agresivitou, pak ani v sexu nebudou hledat lásku. tedy nebudou ji tam očekávat. A s tím počtem? Pokud někdo sexuje tak, že měl jen dle svých bájí a pověstí cca 4 stálé vztahy, několik alkoholových úletů, a v podstatě pak komu dal tomu dal, jak se to píše v pohádkách svědčí to spíše o tom, že nemá srdce na dlani. Ale ani v penisu či vagíně.

Tam má právě spíše chlad. Jsme rozděleni na ty, co sexují, protože zoufale hledají lásku a na ty, co ji prožívají. Ti druzí si sexem nic nemusí dokazovat. Ti první jsou v sexu mistři, ale bez obsahu. Umí polohy, znají tantru a dokáží se proplést do neuvěřitelných partnerských poloh. Spokojeni však nikdy nejsou. Nikdy se jich ve vagíně či v penisu nedotklo srdce toho druhého.

Myslíte si, že je to hloupost? Jak by se dalo srdcem dotknout se ve vagíně? Dá se. A víte, jak se taková míra sexuality pozná? Že na toho partnera, který vám ji projevil, nikdy nezapomenete. Tohle spojení je totiž natrvalo ukotveno ne ve vaší vagíně či penisu, ale ve vašem srdci.A srdce si jiné srdce a jeho dotyk pamatuje. Dokázal-li on/ona najít ve vás ve vašem genitálu to, co tam jiní nikdy nehledali, dali vám tak velký dar. Vědomí sebe sama, coby bytosti, která má všechno ve všem. A tedy, i ve své hmotné a hmatné sexualitě vám jen ukázali, kde máte své srdce.

Počet našich sexuálních partnerů vzrůstá úměrně tomu, jak mnoho toužíme po lásce. A trend dnešní doby ošukat kde koho, nazývajíc to individuální svobodou a vědomím jednotlivce dávající lásky je více než kdy jindy jen o tom, jak se z nás ta skutečná láska vlastně vyšukává. MZZ