Studie: Pozor na vousáče. Více kradou, perou se a podvádějí partnery - komentář

Po pravdě jsem už dlouho nečetl větší srandu = ► Studie: Pozor na vousáče. Více kradou, perou se a podvádějí partnery◄ Zdroj: http://ona.idnes.cz/studie-vousati-muzi-0l1-/nasi-muzi.aspx?c=A151104_161938_vztahy-sex_jup- http://ona.idnes.cz/studie-vousati-muzi-0l1-/nasi-muzi.aspx?c=A151104_161938_vztahy-sex_jup.

Tomuto se říká ukázkové matení veřejnosti v přímém přenosu. Tyto data nejsou interpretována absolutně dobře. Pouze díky jedné věci. Holobradí muži se nikdy nepřiznají v takové míře k deliktům jako muži vousatí. Neboli vousatí jsou více přirození ve svém projevu a neschovávají se za společenský rámec jako ti oholení. To neznamená, že jsou lepší. Nikoliv. Stejně a stejnou měrou se všichni perou, škudlí, kradou a souloží a podvádějí. Akorát ti vousatí ti to na sebe prostě vykecají, protože pudově orientovaní muži se ke svým činům prostě přihlásí. Je to jejich přirozenost. Ti druzí to tak nemají. To není ani dobře, ale ani špatně.

Špatné je, když se z něčeho dělá takovýto "rádoby" odborný závěr. Kdo si chcete udělat skutečně svůj názor, jste zváni do školy PEI 3AXIS VISUAL LANGUAGE - http://www.pei-3axis.cz/p/skola-vizualniho-jazyka-3-axis.html, kde se právě těchto témat dotýkáme a to přímo s autorem tohoto systému, který se lidskému vzhledu a jeho psychologickému rozboru věnuje přes 25 let. A na toto téma vydal i odbornou publikaci, z které je tato ilustrace. Více na www, včetně linku na tuto výbornou knihu. MZZ

Žádné komentáře:

Okomentovat