SÍLA PROLOMIT LEDY ♥.

Tak jako Bůh nepřijde na zapískání, ale může se vám zjevit darem, tak i láska druhého člověka k vám je darem. Lásku si nelze zasloužit. Lásku nelze vyvolat magií ani spravedlivým sebeřízením. Cz. Můžeme jen čekat a být připraveni.
A to je to, co je pro lidskou povahu dost těžké. Nedokážeme čekat. Nedokážeme být v klidu. Jsme nedočkaví a netrpěliví. Musíme být pořád na nohou a pořád v pohybu. Radši uskutečníme hodiny a hodiny fyzických výkonů a dřiny než bychom v klidu čekali na něco, co nemáme pod kontrolou. Na něco, co nemá "předpokládaný čas příjezdu".
A tak čekáme a čekáme a pak nás to čekání i modlitba či jen prosba srdce přestanou bavit. Čekáme dvojím způsobem. Buď na vše zapomeneme a naše vnímání je na úrovní citlivosti dlažební kostky, která je citlivější ke krokům, co po ní šlapou než naše kroky k ní. A nebo se naše vnímání otevře channelingovým kanálům a my si Boha představujeme ve svých fantastických astrálních a nevědomých vizích. Oboje není ani Bůh a ani vztah k němu.
Stejně jako v partnerství. Jednou jsme materiální, podruhé duchovní pozici. Střídáme se. V extroverzi a v introverzi. A nečekáme na toho druhého. Nevyrovnáváme se navzájem, nepodporujeme se, nekomunikujeme. Přesvědčujeme však o svých pravdách partnera i ty druhé, protože máme pocit, že když je naším jednoznačným tvrzením posílíme, takže posílíme i my sami. Planeme ve svých srdcích spravedlivými vášněmi, že by vám záviděla i Johanka z Arku. Ale jen proto, že se bojíme čekat.
Vážení, máte tolik, tolik krásných myšlenek, mezi sebou, v sobě, ve vztazích. Serte na knihy a semináře! Vyběhněte ze svých osobních jeskyní individuality! Teď už nepotřebujete další úžasné myšlenky. Potřebujete SÍLU, abyste mohli aspoň jednu z těchto myšlenek uskutečnit.
Co třeba zkusit mít rád partnera nově? Co třeba jen zůstat ticho a jen se OTEVŘÍT tomu druhému srdci? Protože, když se otevřete s důvěrou svému partnerovi, můžete se dočkat toho, že váš vztah zkrásní a naplní vás, jak nikdy předtím. A možná, že to je to jediné, na co Bůh čeká. Co když i Bůh čeká? Na to, až se naučíte otevřít své srdce, aby do něj mohl vstoupit? A kdo jiný by nám k tomu mohl pomoci více nežli člověk, kterého miluji?
A tak tě pane Bože prosím, dej mi sílu změnit sám sebe. A prolomit ty ledy mého srdce. S láskou. MZZ
hudba: LEDY NAŠICH VZPOMÍNEK - http://youtu.be/vOX7iF4OIHA

Žádné komentáře:

Okomentovat