NEODOLATELNOST.

Neodolatelnost je jeden z nejlepších darů, které mohu svému partnerovi dát. Je to pocit, že jsme natolik přitažliví, že lidi z okolí přitahuje naše charisma. Není to záměr. Záměr vytvořit neodolatelnost nefunguje. Vždy z toho zbyde jen pouhá přitažlivost. Tohle z nás dělá ty správné vůdce. Nikoliv svůdce, všimněte si i stylisticky, je ten, kdo svádí jen s. S je předložkou vůdce, ten, kdo vede, to není on, on to jenom hraje... ten, kdo má potřebu svádět, tvoří vády. Tedy rozpory. Není celistvým člověkem a jednostranně se před-vádí. Ať muž či žena, většinou za účelem se vadit = krást, přít se prudce a nebo hádat = krást energii = manipulovat. Takhle funguje i nesprávně nastavená image, jenž sklouzne pouze k před-vádění a nemá v sobě "ducha".

Když totiž k sobě jakožto k celistvé osobě přitahujeme lidi, můžeme je pak i vést kupředu. To dělá vůdce. To je ten, kdo ví. Kdo zná směr pohybu. Kam jít. Je to velký dar, který můžeme dávat i svému partnerovi - je to způsob, jak mu neustále beze slov předáváme svou inspiraci. Neodolatelnost usnadňuje i každou práci, s kterou s započneme, protože má v sobě hravost. Neodolatelnost je pocit o vlastní ceně, jinými slovy svém sebevědomí. Jak by mne mohl nemilovat? Tohle je základní pocit, který může vést k lásce a k tomu, aby se nám otevřel onen tajemný proud energie, který spolu s ní přichází.

Nepleťte si to s pouhou přitažlivostí. Ta ulpí jen na povrchu a rychle se na ní zapomíná. Neodolatelnost je energie, kterou vyprodukujete v sobě, a kterou poskytujeme s láskou okolnímu světu. Posunuje nás i vše kolem do tance. Takže se nebojte toho, když se vám někdy podlomí kolena. Pokud je váš partner pozorný tanečník, podrží a vyváží vás tak, abyste nespadli. To proto, že vás i sebe miluje. Miluj bližního svého, jako sebe samého. Abyste spolu našli onen klid a ticho.

V srdci. MZZ

Žádné komentáře:

Okomentovat