POWER GAMES aneb HRY o MOC

Podvést partnera znamená, že si buď nevíme rady se vztahem a nebo si své tělesně nenaplněné touhy omluvíme negativním vztahem. Aniž by takový vlastně možná byl. Když si chceme zasoutěžit kvůli uvolnění, uděláme pro to cokoliv. Muži i ženy, a je vždy jednoduché udělat blbce z partnera než ze sebe. Hrát s druhým ve vztahu o moc znamená, že to však nebyl skutečný vztah, ale myšlenková přetlačovaná.
Vzniká v dětství a většinou u žen s despotickým otcem, který je nikdy skutečně nepochopil a ani tudíž s láskou neuchopil. Po celý další život tyto ženy bojují za vše, za co se bojovat dá. Za skvělou rodinu, práva Indiánů na prales, za přežití velryb. Za cokoliv. Hlavně, když se bojuje. Při boji totiž dochází k tělesnému kontaktu, k dotyku. K tomu, co jim s láskou nedal otec. A tak si jej bezcitně berou sami. Výsledkem tohoto ne standardního dotyku bývá mnoho zničených vztahů a srdcí. A stále více nám přibývá neuspokojených žen. Cílem těchto žen je pak zničit cokoliv vně jich samých, jen aby dosáhly uspokojení. A jelikož byl otec despota, dělají to stejným způsobem - silou. Potřeby dotyku jsou u nich tak ohromné, že jim zcela přemažou přirozené vzorce lidské etiky. Přitom jediné, co bylo třeba zničit, je jejich mužský neetický myšlenkový vzorec uvnitř. Ten otcův dar nedar. Ten, který je nevědomky přivádí k nevěře. K násilí. Uspokojení a následné depresi. A k obojímu jen na chvíli.
To protože hry o moc potřebuje vaše mysl, nikoliv vaše srdce. A proto milý romantici, dříve než se rozhodnete takovéto ženě svěřit své srdce, měli byste vědět, že budete muset bojovat. A boj začne právě tehdy, když se své milé pokoušíte vycházet, co nejvíce vstříc a uspokojovat ji. Ona to vůči otci zkusila tolikrát a nic. Ani si ji nevšimnul. A právě v tuto chvíli její mozek přepnete do bojového módu. A ženská pudová síla je sakra síla...s ní se ta mužská část nedá měřit.
Dá se to změnit. Za cenu vlastního života. Dá se to evoluční prokletí přenášené rodinou, zlomit jen jednou věcí. Tato žena má za sebou většinou už několik "vážných" vztahů. A všechny skončí buď násilným ublížením na zdraví, drogami a chlastem, tedy zbraněmi, kterými se muž zbaběle pokouší s nevědomím ženy bojovat a pacifikovat ho. Případně j zavleče do područí sekty nebo filozoficko-náboženské skupiny. Nic platno, na tomto konci hry o moc je důležité to, že v naprostém chaosu z toho všeho přijde otec a zachrání ji. No, pokud ještě žije, nic jiného mu ani ze společenského hlediska nezbývá. Žena volá po záchraně. Román tiká!!! Co by tomu řekli sousedi. A právě tohoto umí tyto estetické a éterické "nádhery" dokonale zneužívat. Velmi často a dokonale manipulují pomoci své pudové sexuality. Vymlouvají se přitom infantilně (nedospěle) na stěží uvěřitelné množství důvodů nad jejichž logikou se nemá cenu ani zastavovat. Často tyto ženy vidíte i v pozdějším věku obklopené tzv. světlými stezkami, zajímají se o svobodu, halí se cudnou erotikou, ale hlavně leskem. V oblečení, líčení, doplňcích. Jsou jako straky, miluji exkluzivní a originální lesklé věci, a to osvícení, o kterém tolik fantazíruji, je světlo, které je v lesku odraženo nazpět ke zdroji. K vám pánové. Jsou tedy z podstaty neuspokojitelné. Takže ať už uděláte cokoliv, je to špatně. To není esoterika, ale fyzika ze sedmé třídy. To s tím leskem.
Ta cesta k tomu, jak vyřešit neřešitelné, pokud se pro ni rozhodnete, je snadná. Musíte zapomenout na vše, co vás jako muže naučili a vůči této přesile nesmíte postupovat bojem. Což je od počátku věků bráno jako blbost, nebojovat. Až Buddha a Ježíš nám aspoň na chvíli dali naději s přístupem k nenásilí a ty do mě kamenem, já do tebe chleba. Svět se však točí dál. A silou. A žena v něm dnes žijící použije především vnější prostředky, formální společenskou morálku a zničí vás pánové, hlavně sociálně. Udělá vám veřejnou ostudu, dluhy, pomluví vás všude, ošuká vaše kamarády, abyste si už nepokecali. Pokud tu ženu skutečně milujete, vražte svůj meč do skály a vyndejte si skrze brnění svých zvyků své srdce. A dejte jí ho se vší láskou, které jste schopen do jejích rukou. Pokud ta žena miluje jen sebe a na ničem jiném než na sobě ji nezáleží, pak vás zabije. To je ta maličkost, kterou je třeba předem zvážit. Většinou se tak vyděsí z tohoto mužova skutku odevzdání se - (pozor skutek nejsou kecy na cvičení nebo v čajovně), že srdce a s ním spojenou odpovědnost za to, vzít něčí život do svých rukou a zcela jej ovládnout - a tímto stavem DOSPĚT, prostě nezvládne. Stejně to tak kdysi měl udělat její otec a dát ji tím stabilitu pro to získat ŽENSKOST. Ženu a ženství probouzí a dělá otec. Jeho vztah k ní. Nejde jen o to dospět formálně k tvarům ženy, ale k jejímu duchovnímu srdci. K sebejistotě. K vědomí sebe sama jakožto ceněné a láskou zalité bytosti. Neudělal to a vy za to teď, vy mužští parchantíci všichni zaplatíte. Co udělá žena? Pokud to vaše srdce rovnou neprobodla, pak se poleká se a vaše srdce zahodí. Pokud nejste úplně slepej a najdete ho, zdrhněte, dokud je čas. Jste možná rytíř, ale neměl byste být debil. Tohle se dvakrát se stejným člověkem opakovat prostě nedá.
Vzdát se svých zlozvyků z mocenských her = otec měl tu moc, kterou mě tak dusil a ponižoval a vzal mi mou svobodu... Co třeba místo toho stěžování si, co třeba zkusit oddat se lásce? Se vším? Hmm? Román tiká! Dobře se o tom čte. Těžko se však vrací k životu srdce probodnuté a zahozené vaším egem milé dámy. Počet infarktů, nás mužů to jen potvrzuje. Mysli záleží jen na sobě samé a vás milé dámy k tomu používá jako nevidomý nosič. To je ok. To je pud sebezáchovy. Ale právě proto nám dal Bùh srdce. Abychom mohli milovat víc než jen sebe.
Zkuste to, milé dámy, zkuste se k nám i k sobě netočit zády. Zkuste vytáhnout ten do skály zaražený meč a vrátit jej muži zpět do jeho pochvy. Tím z něj opět učiníte muže. Svého muže. Až pak může muž otevřít svou náruč a poskytnout vám onu OPORU a JISTOTU, po které vaše i naše srdce tolik touží. A teprve tohle je láska BEZ PODMÍNEK. Láska v té nejčistší podobě, ta nemá chuť ani možnosti si hrát hry moci s věrou či nevěrou. Nic tím nezíská. Jen vaši smrt. Ale láska je pro život. A ten nejvyšší soucit v lásce je, když dáte tomu druhému možnost, kterou mu ještě nikdo nenabídl. DOSPĚT. Uchopit živé srdce a tím i život člověka. S láskou. MZZ
PS: pro gender založené feministky Emotikona smile mám ženy rád, stačí když si najdete v článku slovo žena a zaměníte jej za slovo muž a slovo otec stejným způsobem za slovo matka. Výsledek vyjde na stejno.

Žádné komentáře:

Okomentovat