Naše práce - plakát pro divadelní představení SONETY

Foto & grafika: Karel Zakar - Fotoatelier The WALL
Model: Rostislav Trtík & František Kreuzmann & Jana Kreuzmannová
Make-up & styling: Michal Zdeněk Zachar

Představení se hraje se v www.dsfk.cz„Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna" vznikla na podzim r. 2005 jako společnost profesionálních herců se zaměřením především na původní tvorbu.

Přesto, že se věnuje především zájezdové činnosti a jezdí za svými diváky do všech koutů České republiky, premiéry svých představení a jejich reprízy uvádí i v Praze. V současné době v Divadle Bez Hranic v Nuslích.

Prioritou této divadelní společnosti je přinášet, mimo kvalitní autorské tvorby, díla, se kterými se divák nesetkává na našich jevištích často. Ať už se jedná o nové čí méně známé dramatické texty, nebo dramatizace románů české i světové literatury.
Vrací se ve svých inscenacích k základním hodnotám jako je pravda, čest, láska, odvaha, přátelství. Zároveň ale ukazuje i slabé stránky lidské povahy a především to, že má smysl proti nim bojovat.

Chce to připomínat nejen dětem, mladému publiku, ale i dospělým divákům.

František Kreuzmann je představitelem čtvrté generace slavného hereckého rodu. Divadelní společnost nese jméno Františka Kreuzmanna jako poctu všem těmto umělcům, kteří po desítky let rozdávali svoje mistrovství, radost a lásku, mnoha generacím diváků. 

Přejeme vám krásnou podívanou...

Žádné komentáře:

Okomentovat