Jak pořídit prádlo, které vás bude milovat ?

Nakupování spodního prádla přeci není žádná věda. Tuhle větu často slýchávám. Obecně se pak nedívím výsledkům výzkumu firmy Marks & Spencer, která udělal celosvětový průzkum na téma prádlo a jeho velikosti. A to, co zjistila bylo šokující. Skoro 88% žen nosí špatné prádlo. Špatně padnoucí. No, jo na omluvu si řeknete, kolik žen v záplavě krajek, saténů, stužek a kostic zapomíná na to, co je při nákupu spodního prádla důležité. Nakoupí spoustu kousků, které jim nepadnou, nesluší anebo nakonec nemají odvahu ho obléct. A protože je to intimní vrstva oblečení, tak ta se na bazary nenosí. Ale je před námi měsíc květen, kdy se zase začínáme odhalovat a spodní prádlo bude velmi důležitou součástí svádivých her, které ženy, tak skvěle hrají pro oči nás mužů. Aby to byl opravdu lásky čas nezapomeňte na několik drobností.

Znejte svou velikost!
Vše, co na sebe obléknete, by mělo bezvadně sedět. U spodního prádla to platí dvojnásob. Často se stává, že každý výrobce má jiné velikostní tabulky, proto je nejlepším pomocníkem metr. Pečlivě se přeměřte a vždy před nákupem míry porovnejte s velikostní tabulkou. Chcete se přeci cítit pohodlně! Pokud spodní prádlo škrtí, zařezává se nebo prostě působí nepři jemně, pak je jeho majitelka buď skrytá masochistka anebo je líná. Co provede s vaší psychikou to, když se neustále během pracovního mítinku kroutíte na židli nebudeme raději rozebírat.

Držte se svého stylu
Ženy mají při nakupování spodního prádla často dobrodružné tendence. Něžné romantičky tak kupují latexové oblečky a vášnivky si domů někdy odnesou krajkový obleček s množstvím doplňků. Letos letí kamínky Swarovski. Prostě chci být jiná. No bez urážky to nejde. Nejvíce to totiž vadí vašemu mozku. Ten se po určité době euforie rozhodne vsadit na jistotu a výsledek je dost pofiderní. V obou případech nákup často skončí na dně šuplíku. Je hezké někdy zkusit něco nového. Ale jen vy sama víte nejlíp, v čem se cítíte dobře. A když se žena dobře cítí, tak také dobře vypadá. Problém je v tom, že chodíme nakupovat prádlo sami. Vemte si garde, více očí více vidí. A taky pokud jim jde o vás řeknou svůj názor, ne sladkou marmeládu. A vůbec nehodnoťte prádlo podle toho kolik stojí. Spodní prádlo by mělo být tím nejdražším kouskem vaší garderoby, to říkávala moje babička svým dcerám. Mnohem důležitější je, aby správně sedlo a aby nebylo pod oblečením vidět. Puntíkovaná podprsenka plná krajek a mašliček je sice svůdná, ale pod bílým tričkem to není správná volba. Prádlo s krajkou by mělo být součástí šatníku jehož horní díl vytvoří dostatečné maskování.

Správné prádlo ke správné příležitosti
Sháníte prádlo pro zvláštní událost? Máte výročí? Chystáte se partnera překvapit na jeho narozeniny? Nebo si jen potřebujete zvednout sebevědomí? Ať už máte jakýkoliv důvod, mějte při nákupu prádla na paměti důvod jeho nákupu. Tzv. Erotické prádlo je mnohdy největší překážkou toho, co si většina společnosti představuje pod názvem sex. Jelikož než povolíte patentky, které neznáte, pak se bud zblázníte sama nebo předvedete tanec sv. Víta užaslému partnerovi. No a ženy vůbec zapomínají na to, že menstruují a tehdy v mnoha případech dochází k tomu, že jejich prádlo klidně nesedí i o dvě čísla. Máte svoje spodní prádlo  připravené i pro toto období?

A nezapomeňte na základní kousky
Chytne vás nákupní horečka, domů přinesete hromadu krajkového prádla, ale druhý den nemáte žádné pohodlné obyčejné kalhotky na procházku se psem? Vytvořte si zásobu obyčejného pohodlného (ideálně bavlněného) prádla v praktických barvách. Nejpraktičtější barva spodního prádla je tělová! Dokonale splyne s odstínem pleti a hodí se tak i pod obepnuté a bílé oblečení! Tak pěkný majový měsíc. Prádlo se bude předvádět, tak na to prostě nezapomínejte, milé dámy.


Pro BA zpracoval MZZ, kurz STYLISTA - https://www.facebook.com/kurz.STYLISTA.PEI.ACADEMY

Žádné komentáře:

Okomentovat