Milovat

Při čtení doporučujeme tuto hudbu: http://youtu.be/WS46oGL9-YQ .........................


Přemýšlím nad tím, co mě na mužích přitahuje. Zjišťuji že je to chování muže. Jak se pohybuje, jak se dotýká, jak mluví, jak se dívá, jak řeší nenadálé události. Je to on – vnitřní muž. A když má dobrý styl stává se pro mě zajímavým. Vidím jej v nějaké situaci, a pozoruji, jak se zachová. Tehdy se pro mě ten muž stává objektem zkoumání a hledím, jak se situace bude vyvíjet dál a jak se chová. Podle přístupu ke mně, k okolí a k novým informacím poznávám, jaký je. Když se mi líbí uvnitř, pak se dívám na vnějšek.

Ráno toho dne, o kterém píšu, už slibovalo možnost nádherného prožití. Záleží jen na nás, jak jej využijeme. Ten den jsme se měli přemístit přes údolí na další horu a z ní už byl jen kousek na usedlost, kam jsme měli dovést koně. Po prvních dnech, kdy jsem byla utahaná k zbláznění a nevěděla o ničem okolo sebe jsem si postupně začínala vychutnávat každý krok koně a také cestu.Toho rána mě vzbudilo sluníčko, spali jsme na louce odkud byl výhled do údolí a na protější hory. Vše bylo v ranním oparu. Viděla jsem pasoucí se koně. Řekla jsem si, že si tento den vychutnám. Muž se kterým jsem cestovala, v tuto dobu ještě spal. Využila jsem klidné ranní chvíle, dívala se na něj a přemýšlela, co mě na něm tolik přitahuje a proč dokáže vyplnit každé místo v mé duši i těle. V čem je tak zvláštní?

Jak je možné, že objevil ve mně neobjevené a dokáže mě respektovat, povídat si, milovat. Je to muž, o kterém jsem snila, s kterým jsem si přála prožít život. Je někdy k nesnesení, protože má na vše svůj názor, který mi potřebuje sdělit a já si mám uvědomit, jak důležitý jeho názor je… mnohdy se stává, že když se na mě, po sdělení jeho velmi důležitých slov podívám, vím proč ho miluji a proč mě činí tak šťastnou. V jeho pohledu je láska. Je to láska, která jde ze srdce a jde do srdce. Ať jde o pohled, chuť, slovo či dotyk, který je z lásky, rozezní v člověku opět lásku. Dokáže říci svůj názor a upozornit mě na chyby, které dělám. To není takové umění, umění je to říci tak, aby se člověk dokázal zastavit a popřemýšlet nad slovy, který ten druhý říká.

Velmi si vážím, když si vyslechne můj názor a dokáže s ním pracovat. Á, už se probouzí, nechám ho procitnout jemně do dnešního rána. Pocítila jsem, jak se začíná protahovat a vědomě nasávat čistotu ranního vzduchu. Uvítala jsem ho úsměvem a polibkem. Po ranní snídani jsme pečovali o koně, kteří se jako my těšili na další den. Nasedli jsme do sedel a pokračovali v cestě. Ubírali jsme se pěšinou, která vedla do údolím. Viděli jsme nádheru léta v horské podobě. Slunce nám svítilo do zad a osvětlovalo krajinu před námi. Našli jsme potok a šli proti proudu. Byli jsme tak uneseni krajinou okolo nás! Začali jsme stoupat stezkou, která nás měla vyvést na horu, ze které byl výhled na údolí a jezero na druhé straně hory a tudy vedla také cesta na usedlost. Tolik jsem se těšila na výhled a na to jak si vychutnám poslední večer. Cesta začala být kamenitá a strmější. Pro bezpečnost koní i nás jsme sesedli a hodný kus cesty jsme šli pěšky. Koně už začaly být netrpěliví a my taky. Měli jsme hlad a chtěli si odpočinout. Po chvíli jsme uviděli cestu, která odbočovala ze směru, kterým jsme měli jít. Stačil jen pohled a vydali jsme se po ní. Posléze cesta pozbývala kamení, zužovala se na cestičku, až jsme šli spíše jen pěšinkou.

Už jsme začali pomýšlet na změnu cesty, když jsme zaslechli zvuk potoku. Šli jsme za šelestem vody, který sílil. Náhle se před námi rozprostřel malý vodopád s jezírkem a o kus dál louka plná fialových květů. Koně se napili, my si vychutnávali po parném dnu chladivou sílu vody. Začali jsme zkoumat okolí. Pokračovali jsme lesní pěšinou, která nás vyvedla na malý palouk. Byl ze všech stran obklopen kopci. Úchvatné místo. Fialové květy tiše zářily a naplňovaly nás oba svým tichem. V dálce byl slyšet zvon, i když jsem věděla, že kolem nikde nikdo není. Slunce osvětlovalo horu ze dvou třetin, jeho paprsky však na mýtinu nedosáhly. Palouk byl orámován modříny, smrky, borovicemi a za nimi se tyčily hory. Vnímali jsme nádheru okolo nás a uvědomovali jsme si krásu stvoření. Koně byli klidní, rozložili jsme tábor. Po dnech, které jsme strávili v přírodě jsme byli naplněni klidem a vyrovnaností, které nám mnohdy unikají v běhu města. Začalo se stmívat, hvězdy začaly ukazovat svá kouzla a oheň začal hrát svoji hru se světlem a stínem. Byli jsme unavení a lehli jsme si a pozorovali přírodu, která na jedné straně šla spát a na druhé straně se probouzela.Postupně jsem začala vnímat člověka, který ležel vedle mě. Uvědomovala jsem si jeho tělo, i když jsme se nedotýkali. Cítila jsem, jak únava, která ve mne byla se změnila v život a touhu. Nevím, jestli spal nebo jen odpočíval. Milovala jsem se s ním mnohokrát, ale náhle jsem měla touhu mu dát víc než kdykoli před tím. Přišlo mi, že on chce dát totéž mě.

Jen jsme čekali, kdo bude ten první, kdo dá tomu podnět nebo kdy přijde ten okamžik spuštění toho, co v nás bylo. Chtěla jsem se s ním milovat plna vědomí toho, co pro mě znamená. Přejela jsem mu ukazováčkem přes čelo a nos, rty, bradu ke krku. Náhle jsem ucítila jeho tep. Byl prudký. Vychutnával jsi můj dotyk. Hladila jsem jeho krk, hruď, ruce. Jemně uši a oči jen tak, jak to má rád. Přejížděla jsem prstem hrany jeho tváře. Vnímala jsem každou část jeho těla, každý milimetr jeho kůže. Miluji jeho chlupy na hrudi, ráda si s nimi hraji, cítila jsem, jak se jeho touha se zvyšuje, začala jsem nohama hladit jeho nohy a čekala, kdy se ujme iniciativy on. Baví mě svádět ho a zvyšovat jeho vzrušení. Stejně tak, jak to baví jeho. Oheň osvětloval jeho tvář a tělo. Na svalech bylo vidět napětí, které se mu tolik líbilo, jak mu jde do konců každé části jeho těla. Naplňovalo mne to touhou po něm. Hladila jsem jeho ruce a políbila je, když mě jeho ruka pohladila po tváři, bylo to jako když okolo tebe proletí vážka nebo motýl. Tak zvláštně jsem si uvědomila ten dotyk, dlaní plnou lásky, ochoty dávat a věnovat mi vše k mojí spokojenosti. Bylo to jakoby se otevřely ve mně možnosti dávat, o kterých jsem nevěděla. Byla jsem připravena dát víc. Úplně mě to odbouralo od jakékoli činnosti, náhle, ale pomalu se zvednul na lokty a něžně mě položil na záda a začal laskat moje vlasy, uši, oči, nos, tváře. Pomalu přecházel ke krku a mě se začal prohlubovat dech.

Tam, kde je sídlo fyzické touhy a rozkoše se začal rozdmýchávat oheň, který postupně naplňoval moje celé tělo. Každým svým pohybem, polibkem a dotykem zaplňoval místo nejen v touze po dotyku tělesném, ale i tím co je ve mém nitru. Začal mi něžně líbat prsa o kterých říká, že jsou tím nejkrásnějším, co kdy viděl. Trvalo mi než jsem pochopila, co je na nich tak krásného. Dokážu přijmout to, že jsem pro něj darem a něčím krásným, co obohacuje jeho život. Každým jeho dalším dotykem se oheň v mém těle začal rozšiřovat. Už chápu, jak rychle je možné zapálit les, který může celý lehnout popelem. Byla jsem, jak hořící pochodeň, jediné co jsem dokázala bylo přijímat a vnímat jeho dotyky a těšila se na to co mě ještě čeká. Pokračoval svými polibky na břicho, začal mi malovat jazykem kolečka a nějaké jiné stvůry na břiše a já si přála, aby nikdy nepřestal. Pak projel okolo třísel na stehna a už s větší dynamikou mě líbal. Že by použil i zuby? Je to možné. Jeho ruce mi laskaly ňadra, ó jé, jak jsem po něm toužila. Začala jsem hladit jeho záda a vlasy, temeno hlavy. Každý jeho dotyk rukou i tělem jsem cítila a věděla jsem, že i on ví o každé moji pišce, prohlubni, která je na mé kůži. Naše dotyky začaly být pevnější a silnější. Uchopila jsem jeho obličej do svých rukou a chtěla ho líbat se vší silou. On mě zasypával na tvář jemnými a lehkými polibky a moje vzrušení dosahovalo vrcholu.

Dokázal mě uklidnit dotykem, který ve mně vzbouzel touhu tak, jak jsem ji nikdy necítila. Věděla jsem, že ho chci nejen svým tělem ale i svou duší. Nebyla jsem ovládána chtíčem, který je nezkrotný, ale touhou, kterou dokážu vychutnat. Překulil se na záda a ležela jsem na něm, šimral mi záda, hladil zadeček a laškoval s ním. Dělá mi dobře, když si při milování povídáme a smějeme a hrajeme. Prohlubuje to náš vztah. Oheň osvětloval jeho tvář a viděla jsem jeho oči, jak mě rád chutná, s jakou přirozeností se se mnou miluje. Mě samotnou to překvapilo a uvolnilo. Začala jsem laskat jeho poklad stehny a jeho vzrušení nabývalo na síle. Cítila jsem tep a horkost. Líbala jsem mu prsa a hruď přešla pozvolna k břichu a pupiku a sjela jazykem níž. Nevím, jak jsem to dokázala, ale s lehkostí a něžností jsem jej uklidnila a pocítila jsem, jak se mu vzrušení rozlévá do celého těla. Pak jsme jen klidně leželi a hleděli na hvězdy a na hory, které nás objímaly a s kterými si hrál odlesk světla ohně. Odpočívali jsme. Začala jsem mít potřebu ho obejmout a stisknout. Sáhla jsem mu na ruku, obrátil se ke mně a naše ruce se propletly.

S jakou něžností mě dokáže obejmout! Oba jsme pociťovali to, jak jeden druhého dokážeme vzrušit a uspokojit. Pevně mě objal a oheň, který v nás obou plápolal se vzedmul v plné síle. Naše dotyky začaly být důraznější, tentokrát mě líbal s rázností muže, který ví co chce. Mám ráda, když jeho jazyk objíždí moje zuby, hraje si s mým jazykem a kroužíme okolo sebe…. Chci, aby jeho jazyk věděl co chce. Nesnáším, když se tam jen tak převaluje a vlastně ani neví že ho má. Celou mě uchopil, cítila jsem, jak jsem se stala vnitřně jeho součástí. Klín jsem měla vlhký, otevřený a připravený snad na cokoli. Vklouzl do mě s lehkostí a pevností až mi vyhrkly slzy. Naše těla se stala jedním propojeným tělem, které bylo v harmonii a kráse lidského života. Uspokojení, které jsme oba cítili prostupovalo námi od kořínku vlasů po špičky palců. Naše pohyby byly pevné, silné, pak i rázné. Stali jsme se jedním tělem, které vědělo, jak se chce pohybovat. Cítila jsem, jak touha, která ve mně byla se rozlévá a vyplňuje mne v místech, kterých jsem si nikdy předtím nebyla vědoma. A vyvrcholení se stalo osmým divem světa. Ale o tom se nepíše. To se musí prožít.