ŽÍT SKUTEČNÉ ŽIVOTY co by PRAVÍ CELISTVÍZnamená zcela RESETOVAT veškeré dosavadní poznání. Tyto změny jsou tak hluboké, jako kdybychom se ocitli na nové planetě. Mění se to, co kolem sebe vidíme. Mění se to, co cítíme. Mění se to, jak myslíme. Mění se to, jak jednáme s ostatními. Mění se to, co prožíváme. Mění se to, co děláme a to mění to, jak děláme věci. Mění se to , jak milujeme. Mění se to, jak žijeme. Mění se to, co víme.

Zářijový RESET nás uvolnil ze starých základů a osvobodil z míst kde jsme byli nejvíc uvízlí. Minuli jsme bod KDE UŽ NENÍ CESTY ZPĚT a od toho okamžiku víme, že už se nemůžeme vrátit k tomu JAK VĚCI BÝVALY. Kola v soukolí se dala do pohybu. A nyní se otáčí na vícero úrovních. Během druhé poloviny září jsme začali integrovat změny způsobené RESETEM na vnitřní úrovni.

V říjnu procházíme chodbou mezi zářijovým RESETEM a ještě větším RESETEM, který se objeví 11.listopadu 2011 (11/11/11). V říjnu nastane čas pro začlenění a realizaci zásadních změn, které uvedl zářijový RESET do všech aspektů našeho každodenního života. Učíme se zcela nové způsoby ve všem, co děláme. Nehledáme a nesnažíme se, aby se věci děly. Místo toho zůstáváme široce otevřeni a umožňujeme všemu, aby zaklaplo na místo v rámci svého dokonalého načasování. Celou naší bytostí se vrháme do akce. To nám pomáhá připravit se na ještě větší RESET , který nás čeká v listopadu.

V říjnu budeme pokračovat v třídění našeho vnějšího života i vnitřního bytí, abychom odstranili vše co už dosloužilo a co je nepravdivé. Zároveň budeme prozkoumávat Novou Krajinu, abychom viděli co v ní je. Po celou tuto dobu bude přicházet nespočetné množství nových elementů. Naše Skutečné Životy se začnou rozvíjet přímo před námi.

Do našich životů vletěl Vítr změn a všechno rozfoukal. Jěště nevíme co nám zůstane a co odvane navždy pryč. Mnozí z nás ještě neví, kam nás vítr zavane. Nevíme ani to, co budeme dělat tam, kam nás zavane. To je jeden z důvodů, proč musíme zůstat široce otevřeni a spontánní. Může se stát cokoliv, kdykoliv. Změna může příjít ze všech směrů. A to NEČEKANÉ je všude kolem nás.

Více zde: http://www.vnitrnibohyne.cz/news/solara-kola-v-soukoli-se-otaceji/

Žádné komentáře:

Okomentovat